nedeľa 13. decembra 2015

Veľké Vianočné Giveaway


Dnes sme zapálili už tretiu sviečku na adventnom venci. Dúfam, že všetci už máte darčeky pre svojich najbližších nakúpené, poschovávané a skôr sa už sústreďujete na pečenie vianočných perníčkov či lineckých koláčikov. Hlavne aby sa všetko do Vianoc postíhalo, ešte okná poumývať, vyleštiť nábytok, stromček vybrať, oprášiť ozdoby, zabaliť darčeky keď deti budú vonku a znova ich naskladať do skrine za oblečenie... Milé dámy, slečny, maminy a babičky, za odmenu si zaslúžite niečo pekné pod stromček. 

Manželia, dedkovia a tatkovia - ak ste ešte nevymysleli, čím potešiť Vaše drahé polovičky, nezúfajte, a tiež sa zapojte do súťaže! Máte postarané o pekný darček.

Stačí ak mi napíšete na komentára, do správy či do mailu, na blogu alebo na facebook, na čo sa najviac tešíte na Vianoce? Jedného z Vás vyžrebujem 19.12. a posielam balík aby stihol prísť do Vianoc.

A nezabudnite, že Vianoce si treba aj vychutnať. Zájsť si na vianočné trhy, privoňať k varenému vínku, ochutnať kapustnicu či cigánsku, poprechádzať sa podvečer po okolí a porátať rozsvietené stromčeky v oknách (ideálne keď nám pri tom čerstvo napadnutý sneh chrumká pod nohami).

Toto sú krásne ceny, ktoré môžete vyhrať:
retro magnetky na chladničku, plechová dóza na drobné pečivo, snehová guľa cupcake, zakladač na Vaše recepty, červený plech na muffinky a papierové košíčky, časopis Vianočné pečenie od Evity

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára